Shoper App – niezawodne narzędzie dla internetowych sprzedawców!

0 0
Read Time:2 Minute, 3 Second

Założenie własnego sklepu internetowego to doskonała okazja dla nowych przedsiębiorców, aby rozwinąć swój biznes i zbudować swoją sprzedażową karierę. Nie można zaprzeczyć, że Internet to środowisko pełne perspektyw, a koszty prowadzenia wirtualnej działalności także prezentują się całkiem zachęcająco. Pomimo tego, każdy sprzedawca w sieci będzie musiał mierzyć się z pewnymi wyzwaniami, które mogą przełożyć się na jego sukces… lub brak powodzenia.

Jedno jest pewne – niezbędne okażą się tu konkretne narzędzia, które nadają się do profesjonalnej obsługi sprzedaży online. Bardzo przydatne okaże się tu oprogramowanie Shoper, które szybko zyskuje popularność wśród polskich sklepów internetowych. Skąd wzięło się to zaufanie? Pora nieco przybliżyć sobie zakres możliwości Shoper App, aby w pełni zrozumieć ten fenomen.

Na co pozwala Shoper App?

Zakres możliwości Shoper App jest bardzo szeroki, zapewniając kompleksową funkcjonalność, z której skorzystać może każdy internetowy sprzedawca. Wśród jego najważniejszych atutów warto wymienić:

  • dostęp do efektownych szablonów graficznych,

  • szybkie, nowoczesne płatności,

  • wygodny sklep na portalu Facebook.

Rzecz jasna, funkcji tych jest znacznie więcej, dlatego warto odwiedzić stronę Shoper i dokładnie poznać możliwości tego oprogramowania. Osoby, które już korzystają z systemu Shoper, mogą za to zdecydować się na specjalne dodatki, obejmujące rzeczy takie jak Shoper App Store, pakiet Office, certyfikat SSL oraz regulamin sklepu.

Shoper App Store a integracja ErpBox

ErpBox zawsze stanowi przydatne narzędzie w rękach internetowego przedsiębiorcy, a jego liczne możliwości integracji dotyczą również oprogramowania Shoper. Integracja ta otwiera przed sprzedawcą wiele nowych możliwości, a przeprowadzenie jej nie jest niczym skomplikowanym. Do przykładowych korzyści, jakie płyną po skorzystaniu z tej opcji, zaleczyć można:

  • połączenie poprzez API,
  • automatyczne pobieranie danych do wysyłki oraz informacji o płatnościach,
  • szybka synchronizacja danych Shoper oraz innych kanałów sprzedaży sklepu.

Jest to rozwiązanie szczególnie korzystne dla tych sprzedawców, którzy swój biznes opierają na korzystaniu z wielu platform jednocześnie. Integracja Shoper App z ErpBox to idealny sposób na łatwe, szybkie oraz wygodne zarządzanie wszystkimi tymi platformami, bez obaw o potencjalne błędy lub zbyt wolne aktualizacje. Do najważniejszych kanałów sprzedaży, jakie mogą być objęte tą integracją, zaliczyć można między innymi:

  • Allegro,

  • eBay,

  • Morele,

  • Amazon.

Istotną informacją jest tu brak limitu kont, które podpięte są pod tę integrację. Shopper App w połączeniu z ErpBox pomoże w opanowaniu dowolnej ilości kont, dlatego warto korzystać z tej opcji – otwiera ona drogę do wzrostu sprzedaży oraz ograniczeniu czasu, który wymaga kontrola takich transakcji. Rzecz jasna, nadal jest to zaledwie cząstka z licznych możliwości, na jakie pozwala to nowoczesne rozwiązanie, bardzo dobrym pomysłem jest więc dalszy kontakt w celu uzupełnienia informacji dotyczących jego działania.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Poprzedni post Ucieczka przed inflacją
Następny post Dlaczego oszustwa SMS są tak popularne?