Biznes w internecie NIE JEST łatwy!

0 0
Read Time:2 Minute, 39 Second

Każdego dnia w prawdziwym świecie miliony ludzi wypełzają z ciepłych, wygodnych łóżek, biorą prysznic, biorą filiżankę kawy i idą do pracy, myśląc sobie: przecież musi  być jakiś łatwiejszy sposób zarabiania na życie… Każdy z tych milionów ludzi zna kogoś, kto porzucił harówkę „wstawania i chodzenia do pracy” i zarabia bardzo dobrze, pracując na swoich komputerach osobistych w zaciszu własnego domu.

Zarabianie poprzez pracę w domu

Praca w domu brzmi dla nich jak idealne rozwiązanie.  Wiele z tych niezadowolonych dusz rzuci pracę i pogrąży się w marketingu internetowym bez przygotowania, bez wiedzy o tym, co robią, bez wykształcenia i bez nadziei na sukces.  Porażka jest ich jedyną opcją i nawet nie podejrzewają.

Faktem jest, że według wielu źródeł ponad 90% (dziewięćdziesiąt procent) wszystkich firm rozpoczynających działalność w Internecie kończy się niepowodzeniem w ciągu pierwszych 120 (sto dwudziestu) dni.  Tak, dobrze to przeczytałeś.  DZIEWIĘĆDZIESIĄT PROCENT! Dowodem tego może być chociażby historia biznesmena z okolic Kielc. W internecie udało mu się zarobić sporo pieniędzy, jednak jak sam zaznacza w wywiadzie dla regionalnego portalu HaloKielce.pl, musiał poświęcić naprawdę sporo czasu i nerwów.

Ten wskaźnik niepowodzeń powinien być ostrzeżeniem dla tych, którzy rozważają spróbowanie swoich sił w pracy w Internecie, a nie w pracy w świecie cegieł i zapraw.

Oczywiście sukces jest możliwy.  JEST te inne 10% (dziesięć procent), którym się udaje.  Rzecz w tym, że sukces nie jest dziełem przypadku.  A sukces to nie tylko bzdury.  Sukces jest wynikiem kilku bardzo ważnych czynników.

Praca prowadzi do sukcesu

Sukces ma miejsce, ponieważ ludzie mają właściwe pomysły na temat marketingu internetowego i jego działania.  Nie spodziewają się, że szybko się wzbogacą, nie będą w stanie zarobić w ciągu nocy i udać się na tropikalną wyspę.

To dziwne, ale niektórzy ci sami ludzie, którzy nie marzyliby o założeniu prawdziwego biznesu, myślą, że mogą zrobić biznes internetowy, nawet jeśli nie mają doświadczenia biznesowego.

Ludzie wejdą w biznes internetowy z myślą, że nie będą już musieli wstawać i iść do pracy.  Myślą, że mogą po prostu pracować, kiedy mają na to ochotę i nadal dobrze zarabiać.  Po prostu nie spodziewają się, że będą musieli ciężko pracować lub pracować przez długie godziny.

Błędne wyobrażenia o Internecie

90% wskaźnik niepowodzeń nowych firm internetowych naprawdę nie jest aż tak zaskakujący, gdy przestaniesz myśleć o ludziach, którzy zakładają firmy internetowe.

Z jakiegoś nieznanego powodu większość ludzi uważa, że ​​prowadzenie udanego biznesu internetowego jest tak proste, jak zbudowanie strony internetowej i wywieszenie znaku „otwarty na biznes”.  Nie mogli się bardziej mylić.

Prowadzenie dowolnego biznesu internetowego z sukcesem wymaga samodyscypliny.  Ludzie założą biznes internetowy i pomyślą, że mogą bawić się całą noc, spać do południa, a potem zarabiać na życie w 3-4 godziny siedząc przed komputerem.  Niektórzy myślą, że świat po prostu ustawi się w kolejce na ich stronie internetowej i przekaże pieniądze.  To się nie wydarzy.

Firmy internetowe nie działają na autopilocie.  Prawdą jest, że ugruntowani guru marketingu internetowego nie muszą spędzać długich, żmudnych godzin w swoich biznesach, ale jest to przywilej, na który zasłużyli poświęcając wiele długich i żmudnych godzin.

Nie wydarzyło się to z dnia na dzień i nie wydarzy się z dnia na dzień dla nikogo.  Większość ludzi jest całkowicie nieprzygotowana na czas, jaki trzeba poświęcić, aby biznes internetowy odniósł sukces.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
pozyczka Poprzedni post Dlaczego warto brać udział w promocjach bankowych?
cashback Następny post ZAWSZE wychodź ze strefy komfortu- szczególnie gdy prowadzisz biznes w internecie